Тваринництво

Коломийську філію «Укрветсанзаводу» пропонують виділити у самостійне підприємство і приватизувати

Коломийську філію «Укрветсанзаводу» пропонують виділити у самостійне підприємство і приватизувати

Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області виступило з ініціативою про виділення Коломийської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» у самостійне підприємство з подальшим його включенням до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації.

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що вже сьогодні потенційні інвестори готові подати проекти повної реконструкції заводу.

Керівництво області підтримало цю пропозицію і звернулося з відповідним проханням до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Питання переробки відходів продукції тваринного походження на Прикарпатті є надзвичайно актуальним. Щороку їх творюється біля 5,5 тонн.

У 2013 році проблема вирішувалася за рахунок роботи Коломийського ветсанзаводу та ветсанзаводів сусідніх областей. Але з 2014 року це підприємство не працює, а сусідні ветсанзаводи – Тернопільський, Жовківський – працюють із перебоями.

Малі підприємства порушують вимоги і накопичують відходи, частково самовільно і несанкціоновано забороняють їх чи спалюють.

Подібне порушення  вимог щодо поводження з побічними продуктами тваринного походження та трупами тварин забруднює навколишнє середовище, призводить до поширення інфекцій та хвороб і може призвести до екологічної біди в масштабах країни.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!