«ІНКУБА» може виробляти на 25% більше добових курчат – був би попит
ТОВ «ІНКУБА» може збільшити виробництво добового молодняку птиці на чверть, якщо з’явиться попит.
Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів директор ТОВ «ІНКУБА» Владислав Панасюк.
«Розширятися ми не плануємо, оскільки не працюємо на повну потужність, тому у будь-який момент за наявності попиту можемо збільшити виробництво добового молодняку в середньому на 25%», – зазначив він.
За словами керівника, колись були думки утримувати батьківські стада в Україні, щоб отримувати інкубаційне яйце на місці, не завозячи його з-за кордону. Та поки що не планують реалізувати такі наміри, бо це потребує дуже великих фінансових затрат.
«Сьогодні 70% ринку молодняку несучок належить потужним виробникам, решту 30% ринку ми ділимо з Полтавською птахофабрикою, – пояснив Владислав Панасюк. – Великі гравці утримують власні батьківські стада, мають інкубатори й товарні стада».
Компанія має плани щодо модернізації обладнання. Але, додає директор «ІНКУБИ»,
сьогодні дуже важко щось прогнозувати, тому що ринок добового молодняку птиці занадто непередбачуваний.
Довідка
«ІНКУБА» – дочірнє підприємство чеської компанії «Текро», яка спеціалізується на виробництві комбікормів, кормових добавок, продукції тваринництва та птахівництва, консультаційній діяльності у сфері технологій відгодівлі та збільшення продуктивності усіх видів сільськогосподарських тварин.
«ІНКУБА» отримує інкубаційні яйця зі Liaharensky podnik Nitra (Словаччина) – іншої дочірньої компанії «Текро». Реалізує молодняк птиці кросу ломан. Максимальна потужність виробництва – 32 млн яєць на рік, це близько 24 млн курчат. Але завантажено воно в середньому на 75%.