Тваринництво

Ін’єкції прогестерону підвищують заплідненість корів

Ін’єкції прогестерону підвищують заплідненість корів

Для підвищення заплідненості корів, які мають багато перегулів, можна призначити одночасні ін’єкції прогестерону та 0,5% розчину прозерину в дозах 150 мг і 2 мл на 3-тю, 10-ту й 20-ту доби після осіменіння. Або ін’єкції 0,5% розчину прозерину на 3-тю, 5-ту, 20-ту чи на 3-тю, 10-ту й 20-ту доби після осіменіння.

За розладів і патологій репродуктивної системи в корів, багаторазових і безрезультатних осіменіннях (імунна неплідність), а також у разі патологій органів статевої системи в бугаїв-плідників із порушенням якісних показників сперми (імпотенція) доцільно використовувати репродуктазу.

Для розмороження кріоконсервованої сперми бугаїв у вигляді необлицьованих гранул у процесі підготовки спермодоз до штучного осіменіння корів і телиць рекомендується використовувати термосредсан.

Складники препарату створюють оптимальний осмотичний і онкотичний тиск у спермі, сприяють утворенню джерела енергії для сперміїв, високій буферності й антибактеріальній дії, що загалом забезпечує добре запліднення корів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!