Тваринництво

Fermentalg та Suez створили спільне підприємство з уловлювання вуглецю для створення харчових продуктів і кормів

Французька компанія Fermentalg, новатор у галузі мікроводоростей, підписала меморандум про взаєморозуміння з компанією Suez, яка займається утилізацією побутових відходів, щодо створення спільного підприємства для уловлювання вуглецю шляхом розроблення фотобіореакторів для водоростей.

Про це пише Feednavigator.

Процеси, що дозволяють водоростям уловлювати вуглекислий газ, можуть привести до появи продуктів, які можна використовувати в області біоконтролю, харчування людини і здоров’я тварин, а також для поліпшення якості повітря.

Fermentalg та Suez шукають інвесторів на підтримку підприємства протягом першого року роботи, для забезпечення глобального впровадження цієї технології в першій половині 2021 року.

Компанії почали співпрацю в 2015 році в рамках Паризької угоди з партнерами, які намагаються вирішити проблеми з промисловими викидами.

Вони розробили інноваційні технології на основі мікроводоростей для уловлювання CO2 (поглинач вуглецю) і дрібних частинок (Combin’Air) у містах або на промислових об’єктах. У вересні 2020 року компанії випробували систему очищення повітря на основі мікроводоростей в одній зі шкіл Паризького регіону.

Тепер компанії мають намір розробити новий фотобіореактор на основі водоростей, який буде заснований на технології, що використовується ними протягом останніх п’яти років як у промисловості, так і в міському середовищі.

Триватиме робота з вдосконалення відбору штамів мікроводоростей, розроблення нових технологій освітлення і виявлення органічних продуктів із високою доданою вартістю, націлених на збереження ґрунтів, здоров’я людини і тварин, що підтвердить екологічні й економічні переваги моделі.

Як повідомлялося, Fonterra та Sea Forest досліджують, чи можуть морські водорості у кормах для корів скоротити викиди від промислових молочних стад.