Тваринництво

Marfrig та ADM запускають спільне підприємство з виготовлення рослинних продуктів

Компанії Marfrig та ADM отримали дозволи регулювальних органів на офіційний запуск спільного підприємства PlantPlus Foods. Воно пропонуватиме широкий спектр готових продуктів харчування на рослинній основі.

Про це повідомили в ADM.

Спільне підприємство, яке базується в Чикаго, охопить Північну й Південну Америку з можливістю виходу на інші світові ринки.

«Споживачі сьогодні висувають високі вимоги до продуктів харчування. Вони мають бути нешкідливими  для  навколишнього середовища, організму й розуму людини і при цьому ще й смачними, – зазначив голова ради директорів і генеральний директор ADM Хуан Лучано. – Спираючись на величезні можливості ADM і Marfrig, PlantPlus Foods об’єднує унікальну суміш інновацій, масштабу, розуміння і досвіду на цьому захопливому ринку, що швидко зростає».

Marfrig – один із провідних світових виробників яловичини і найбільший у світі виробник котлет із яловичини – володіє 70% підприємства. ADM – провідна світова компанія в галузі харчування – 30%.

Marfrig відповідатиме за виробництво і дистрибуцію готової продукції, використовуючи свої виробничі потужності в Південній Америці та США.

ADM займатиметься інноваційною технічною експертизою, розробленням додатків, постачанням рослинних інгредієнтів, ароматизаторів і систем зі свого спеціалізованого білкового комплексу в Бразилії, а також зі своєї мережі американських підприємств з виробництва інгредієнтів і ароматизаторів.

Як повідомлялося, іспанська ElPozo освоює ринок рослинних білків.