Тваринництво

Для запуску рибного патруля в Україні необхідно 200 мільйонів

Для запуску рибного патруля в Україні необхідно 200 мільйонів

Запуск патруля в регіонах почнеться тільки після успішної реалізації пілотного проекту в Києві і Київській області. І його запуск, обійдеться по всій Україні в 200 млн грн.

Про повідомляє прес-служба Державного агентства рибного господарства.

«Оптимальний бюджет для запуску рибного патруля в масштабах всіх областей України становить 200 млн грн. У масштабах держави — це сума невелика, особливо в порівнянні зі збитками, які завдає державі відсутність ефективної системи контролю за рибою — за оцінками експертів, обсяг тіньового ринку риби в 2015 році склав 4 млрд грн», — йдеться у повідомленні.

За інформацією, запуск патруля в регіонах почнеться тільки після успішної реалізації пілотного проекту в Києві і Київській області. Пілотний патруль складається з 47 інспекторів, які приступлять до своїх обов’язків в 20 числах травня, якщо до цього часу Верховна Рада затвердить фінансування в сумі 15 млн грн. В рази дорожчою є і реформа правоохоронних органів — в рамках створення патрульної служби поліції тільки нова форма коштувала 900 млн грн.

«Єдиний стримуючий фактор для початку роботи пілотного київського патруля і для запуску проекту по всій Україні — це фінансування. Для Київщини нам потрібно 15 млн грн. Ми знайшли ці кошти в бюджеті агрокомплексу на 2016 рік, однак потрібно прийняти зміни до бюджету. Кілька місяців пішло на узгодження з Міністерством фінансів, Міністерством юстиції, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, залишилося тільки голосування у Верховній Раді», — прокоментував голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!