Тваринництво

Для вирощування цесарят підійде обладнання для курчат-бройлерів

Для вирощування цесарят підійде обладнання для курчат-бройлерів

Жодна країна не виробляє спеціалізованого обладнання для вирощування цесарок. Однак, оскільки цесарята за розмірами не відрізняються істотно від ремонтного молодняку курей або курчат-бройлерів, зазвичай застосовують обладнання, призначене для вирощування цих виробничих груп птиці.

Годівниці та напувалки для цесарок обов’язково мають бути оснащені пристосуваннями, що не дають змоги птиці сідати на них зверху. За вигульного вирощування годівниці й напувалки встановлюють також на вигулах.

У початковий період вирощування цесарята дуже вимогливі до температури в місці розміщення, тому пташник доцільно обладнати засобами локального обігріву, наприклад газовими або електричними брудерами.

У початковий період вирощування брудери огороджують спеціальним парканом діаметром близько 4 м і заввишки не менш ніж 50 см. Під таким брудером можна розмістити до 500 добових цесарят.

Усередину огородження ставлять необхідну кількість годівниць і напувалок. Перед посадкою птиці на вирощування ремонтують і налаштовують обладнання.

У вирощуванні цесарок на підлозі її спочатку посипають вапном (500 г/кв. м), потім настилають підстилку шаром 5-10 см. У зонах початкового розміщення птиці на підстилку доцільно настелити неслизький папір, щоб у цесарят не роз’їжджалися ноги, що призводить до каліцтва й наступного відходу.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!