Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ціни на живець свиней практично незмінні

Поділитись:
Ціни на живець свиней практично незмінні

Ситуація на ринку живця свиней цього тижня зберігає відносний спокій, проте епізодично відзначаються незначні позитивні коливання. Планові ціни поточного тижня більшості постачальників свинини живою вагою залишилися на рівні минулого.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Однак окремі виробники змогли розписати товарні партії на 0,25-0,75 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше, тож у деяких із них ціна закупівлі перевищувала вищу межу цінового діапазону попереднього тижня (46 грн/кг).

Враховуючи відносно сталий попит та обмеженість пропозиції живця, що посилена сезонними факторами, свиногосподарства не виключають зростання закупівельних цін упродовж першої декади серпня до 45,5-46,5 грн/кг.

Більше ніж 2/3 м’ясопереробників, навпаки, очікують, що закуповуватимуть сировину переважно по 44,5-45 грн/кг. Утім, понад чверть представників м’ясопереробної галузі вважають, що наступного тижня ціни закупівлі можуть зрости до 45,5 грн/кг і вище.

На користь вірогідності цих прогнозів свідчить й укріплення закупівельних цін на ринку свинини в країнах ЄС, а також зростання курсу євро до національної валюти.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!