Тваринництво

Чеські вчені допоможуть оцінити стан прісноводних рибних запасів України
Чеські вчені допоможуть оцінити стан прісноводних рибних запасів України
Вчені з Чехії проведуть наукові дослідження на одній із внутрішніх водойм України, задіявши чеське науково-дослідне судно.

З відповідним проханням Держрибагентство звернулось до Інституту гідробіології Чехії
, повідомила прес-служба агентства.

«Фактично вперше в України є шанс скористатися не тільки досвідом європейських колег для проведення наукових досліджень в Україні, але й залучити необхідне сучасне спеціалізоване обладнання. Отримані результати будуть використані для оцінки стану прісноводних рибних запасів у відповідній водоймі – видового та вікового складу біоресурсів, рівня забрудненості водойми тощо», – наголосив голова Держрибагентства Ярема Ковалів. Він вважає, що незаангажована оцінка стану популяцій риб стане гарним тестом позицій сторін у дискусії щодо стану рибних запасів у наших водоймах.

На згаданому судні вчені проводять дослідження в багатьох водоймах майже по всій Європі. Деталі будуть узгоджені з представниками Інституту гідробіології Чехії. Нагадаємо, у листопаді українська делегація побувала з робочим візитом у Чехії, де мала зустріч з представниками управління рибальства Департаменту лісового господарства Міністерства сільського господарства.

У рамках візиту делегація відвідала Чеський аграрний університет у Празі, вивчила особливості аквакультури, зокрема, технології вирощування прісноводних видів риб, новітні способи боротьби із захворюваннями та проведення генетичних досліджень біоресурсів. Довідка

Чехія є одним з лідерів з ефективного використання водойм для вирощування коропа в Європі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!