Тваринництво

Частка KSG Agro в експорті становила 26% загального обсягу експорту України

Частка KSG Agro в експорті становила 26% загального обсягу експорту України

 

Агрохолдинг KSG Agro за січень-вересень експортував живих свиней на суму 522 тис. дол., що становило 26% загального обсягу експорту України по цій товарній категорії.

Згідно з прес-релізом агрохолдингу, основною країною для постачань стала Грузія.

«Ми крок за кроком нарощуємо наші експортні постачання в Грузію. Стратегічне завдання — збільшувати експорт живих свиней грузинським партнерам, поступово розширюючи коло споживачів», — цитується в повідомленні голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За даними Державної фіскальної служби України, за дев’ять місяців 2016 року Україна експортувала живих свиней на 2,019 млн дол. — 100% постачань здійснювалося в Грузію.

Раніше KSG Agro анонсувала плани входження в ТОП-5 найбільших постачальників живих свиней на грузинському ринку.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Адго займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових і олійних культур, а також свинарством. До кінця 2015 року його земельний банк в Україні становив близько 63 тис. га.

У вересні 2014 року KSG Адго представив інвесторам нову стратегію розвитку, згідно з якою він скоротить земельний банк шляхом відмови від кримських активів (28 із 94 тис. га на той період) і зосередиться на найбільш прибуткових і перспективних проектах, серед яких — промислове свинарство, виробництво твердого біопалива, борошномельне й круп’яне виробництво.

Співвласник і голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов в жовтні 2015 року заявив про намір скоротити земельний банк на 22,9 тис. га у процесі реструктуризації кредитів з Укрсоцбанком (Київ).

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2015 року скоротив чистий збиток в 24,4 раза порівняно з 2014 роком — до 2,18 млн дол.

Интерфакс-Украина

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!