Тваринництво

Бразильської птиці експортують більше, але доходи падають

Втрачений місяць І кварталу 2020 року дозволив наростити обсяг експорту бразильським виробникам птиці, але їхній дохід виявився меншим, як порівняти з березнем 2019 року.

Зниження вартості – тенденція, яка виникла в І кварталі цього року через закриття закладів харчування в деяких азіатських країнах, особливо в Китаї, і яка може тривати, допоки пандемія COVID-19 шириться світом.

Про це пише euromeatnews.

За інформацією Бразильської асоціація виробників м’яса (ABPA), загальний експорт птиці з Бразилії у березні склав 349,5 тис. тонн, з урахуванням  сировини та переробленої продукції. Це на 2,6% більше, як порівняти з березнем 2019 року (340,5 тис. тонн). Водночас дохід зменшився на 1,7% – до $552,2 млн.

У І кварталі 2020 року експортовано 1,02 млн тонн, що на 8,8% більше, ніж торік. А дохід за січень-березень упав на 6% – до $1,64 млрд.

«Незважаючи на вплив COVID-19, галузь птахівництва продовжує відігравати свою стратегічну роль у забезпеченні продовольчої безпеки не лише в ​​Бразилії, а й у багатьох країнах світу, куди експортують бразильську курятину», – наголосив голова ABPA Франциско Турра.

Нагадаємо, «Комплекс Агромарс» хоче збільшити обсяги експорту курятини.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!