Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Біорегуляційний підхід ефективний для лікування маститу корів і профілактики супутніх захворювань

Біорегуляційний підхід ефективний для лікування маститу корів і профілактики супутніх захворювань

Лікування маститу біорегуляційними препаратами має одну вагому перевагу перед іншими способами традиційної терапії. Завдяки комплексній дії препаратів не лише на локалізований запальний процес, а й на весь організм, можна пролікувати тварину й профілактикувати супутні захворювання.

До складу біорегуляційних препаратів входять тільки компоненти тваринного, рослинного та мінерального походження.

Зважаючи на те, що мастит легко розвивається на тлі хвороб статевої системи, біорегуляційний підхід може скоротити витрати на лікування супутніх маститу захворювань корови.

Профілактика маститів у сухостійний період і перед отеленням знизить загальний відсоток захворюваності на мастит у стаді та заблокує розвиток характерних для цього періоду захворювань (ендометрит, парез, патологічні отелення, порушення обміну речовин, агалактія й інші).

Застосувавши біореруляційний підхід до лікування субклінічного маститу, який трапляється найчастіше, можна скоротити витрати на лікування важчих форм маститу завдяки відновленню молочної залози на ранньому етапі запального процесу.

Контролюючи щомісяця кількість соматичних клітин у молоці, можна повністю контролювати процес виникнення захворювання.

Біорегуляційний підхід у лікуванні маститів корів не передбачає періоду вибракування молока та якісно впливає не лише на патологічний процес у вимені, а й на запліднювальну здатність і надої корів у цілому.

Як повідомлялося, волинський «Прогрес» вдесятеро скоротив захворюваність корів на мастит.