Тваринництво

Big Dutchman представить інноваційні рішення для тваринництва на виставці EuroTier-2016

Big Dutchman представить інноваційні рішення для тваринництва на виставці EuroTier-2016

 

Інноваційні рішення з ключових питань свинарства та птахівництва будуть запропоновані компанією Big Dutchman на виставці EuroTier-2016 в Ганновері, 15-18 листопада 2016 року.

 

В залі № 17 на EuroTier компанія Big Dutchman покаже різноманітність інноваційних рішень для свинарства. Серед новинок буде представлена CulinaFlex-Quetschventil, що встановлює нові гігієнічні норми годування поросят. Одна з компетентних експертних  комісій DLG нагородила цю технологію престижною відзнакою Innovation Award.

 

В залі № 3 Big Dutchman покаже різноманітність інноваційних рішень стосовно центральних тем для птахівників по всьому світу.

 

Окрім складних систем LED освітлення, таких як нові концепції для кращого утримання тварин, споживання меншої кількості енергії і стійкої обробки залишків матеріалів, головну роль, на обох стендах компанії  Big Dutchman, буде приділено темі цифрових технологій. Такі інновації, як покращена сенсорна система, розподілений інтелект та аналіз даних зможуть забезпечити сільському господарству більшу надійність, полегшення робочих процесів, а також допоможуть збільшити виробничі результати.

 

Яскравим прикладом може стати технологія  BigFarmNet, в котрій під девізом “Система одна, містить все!”, втілена можливість легкого управління окремим цехом або навіть цілим птахо- або свинокомплексом. Ефективний контроль всіх процесів виробництва, від А до Я, може здійснюватися і з власного дому або за допомогою мобільного пристрою з любого місця вашого перебування.  Система BigFarmNet  передбачає об’єднання всіх контролерів, пристроїв та датчиків на підприємстві у єдину програму з легким дистанційним управлінням та ефективним контролем.

 

Новинку з великим майбутнім на EuroTier-2016 покаже дочірнє підприємство компанії Big Dutchman – BD PowerSystems. Розроблена технологія PowerBox допомагає повністю звільнити фермерів від залежності в електропостачанні з відкритих електричних мереж. Це актуально, насамперед, для аграріїв в регіонах з нестабільним енергопостачанням та нестачею енергії.

Big Dutchman з нетерпінням чекає вашого візиту на EuroTier-2016!

Зал 17, стенд 17B27- Big Dutchman, підрозділ Свині.

Зал 03, стенд 03B25 – BD Power Systems, Енергетичні рішення для сільського господарства.

 

 

bigdutchman.ua

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!