Тваринництво

BDW розробляє індивідуальні концепції для комбікормових заводів

BDW розробляє індивідуальні концепції для комбікормових заводів

Компанія BDW Feedmill Systems  розробляє індивідуальні концепції для різних заводіві: від невеликих підприємств продуктивністю від 5 до 9 т/год до промислових заводів із виробництва комбікормів потужністю від 10 до 100 т/ год.

Про це в коментарі AgroTimes розповів Віктор Димшиц, директор із продажу BDW Feedmill Systems у Східній Європі.

«Середня продуктивність реалізованих нами об’єктів — 15–30 т на годину, тобто основні наші клієнти — як агрохолдинги, так і приватні агропідприємства середніх розмірів», — додав він.

Увесь процес від першої зустрічі до укладення договору триває від місяця до року — залежно від складності проєкту й можливостей замовника тощо.

«Звісно, після введення об’єкта в експлуатацію наша співпраця не закінчується — BDW надає сервіс високого класу з відповідною техпідтримкою, зокрема онлайн», — пояснив Віктор Димшиц.

Після запуску будь-якого об’єкта клієнт робить запас витратних запчастин — молотки для дробарки, ролики, матриці тощо. 

Нагадаємо, в Україні зростає інтерес до будівництва комбікормових заводів. Також ми писали, що BDW Feedmill Systems реалізує в Україні кілька об’єктів з виробництва кормів. Крім того, BDW Feedmill Systems закінчує детальне планування й інжиніринг для будівництва заводу на південному сході країни.