Агромаркет
Головне:
Агромаркет

BDW Feedmill Systems реалізує в Україні кілька об’єктів з виробництва кормів

Компанія BDW Feedmill Systems GmbH & Co. KG разом з українськими агровиробниками реалізує кілька проєктів із проєктування, постачання обладнання та введення в експлуатацію комбікормових і преміксних виробництв.

Про це AgroTimes розповів Віктор Димшиц, директор із продажу BDW Feedmill Systems у Східній Європі.

Нині в портфоліо компанії вже є кілька об’єктів у різних регіонах. Так, на Дніпропетровщині агропідприємство «Агро-Овен» реконструювало старий комбікормовий завод, використавши обладнання BDW.

У травні планується ввести в експлуатацію завод «Мега Корм» із виробництва комбікормів і преміксів у Харківській області. Це дуже сучасний виробничий комплекс, який буде сертифікований GMP+.

«Також цього року переріжемо червону стрічку на Прикарпатті, де введемо в експлуатацію завод компанії «Світ м’яса» потужністю 8 тонн продукції на годину, – розповів Віктор Димшиц. – Уже почали відвантаження обладнання на цей об’єкт».

Крім того, BDW Feedmill Systems закінчує детальне планування й інжиніринг для будівництва заводу на південному сході країни.

Нагадаємо, BDW Feedmill Systems планує відкрити в Україні склад запчастин свого обладнання.

Довідка

Німецька компанія BDW Feedmill Systems – одна з трьох компаній групи H. Wolking зі 150-річною історією є фахівцем у розробці технологічних рішень, інжинірингу, виробництві та монтажі обладнання, а також у введенні в експлуатацію комбікормових і преміксних заводів.

Журнали