Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Баланси кормових білків у ЄС самодостатні на 79%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Баланси кормових білків у ЄС самодостатні на 79%

Європейська Комісія опублікувала остаточний баланс кормових білків ЄС+Велика Британія у 2019/20 маркетинговому році (МР). Загальне споживання кормів склало 83 млн тонн сирого білка, з яких 65 млн тонн – походженням із ЄС.

Про це інформує pig333.

45% білків надходить з грубих кормів, 25% – із макухового борошна і 22% – із зернових культур, головним чином злакових.

Рівень самодостатності зріс майже до 79% за рахунок вищої доступності грубих кормів. Однак не досяг середнього показника за п’ять років, у тому числі і через низьку доступність ріпаку в ЄС. Це – останній кормовий баланс білків, який буде опублікований для ЄС+Велика Британія.

Крім того, вперше в І півріччі поточного маркетингового року публікується баланс кормових білків ЄС на 2020/21 МР. Він також є першим тільки для ЄС-27. Загальне споживання кормів у країнах ЄС приблизно на 10 млн тонн сирого білка нижче. Ба більше, самодостатність нижче на 1,5% через вищу частку грубих кормів у кормах Великої Британії.

Ще одним нововведенням є включення в баланс інших білкових культур: віки, сочевиці, нуту й інших бобових.

У 2020/21 МР очікується зниження попиту на комбікорми, що позначиться на зменшенні попиту на зерно і макухове борошно. Щодо грубих кормів прогнозується збільшення на 6,5% кукурудзи на силос і на 4,6% – кормових бобових. Загальний обсяг використання кормів складе 73 млн тонн сирих білків, 76% із яких походять із країн ЄС.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ