Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Агрофірма «Пісчанська» ввела в експлуатацію другий етап тваринницького комплексу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Агрофірма «Пісчанська» ввела в експлуатацію другий етап тваринницького комплексу

Агрофірма «Пісчанська» (Харківська область) ввела в експлуатацію другий етап нового тваринницького комплексу «Добренька».

«Ми завершили другий етап будівництва першого тваринницького комплексу – це 60%. Усього ж заплановано п’ять етапів, – розповів AgroTimes голова cпостережної ради агрофірми «Пісчанська» Михайло Юрков.

Зокрема, до нового комплексу входять корпус для корів на 480 скотомісць, велика доїльна зала «карусель» AutoRotor Magnum 90 від GEA на 60 доїльних місць, вузол розподілу і сепарації гною з сепаратором для виробництва сухого гною, третя лагуна для зберігання фільтрату на 28 тис. м3, три силосні/сінажні траншеї.

Наразі триває нарощування поголів’я корів у введеному в експлуатацію корпусі за рахунок розтелення нетелей. Це дасть можливість збільшити виробництво молока екстраґатунку в господарстві до 42 тонн на добу.

«За сім років розраховуємо збільшити виробництво молока всемеро. Сьогодні ми доїмо 35-37 тонн на добу, а запланували вийти на 250 тонн», – зазначив Михайло Юрков.

За його словами, почалася робота над другим комплексом: підготовка майданчика, вибір партнерів. Вона займе півтора-два роки. За цей час компанія планує завершити зведення першого комплексу, уточнив він.

«Згідно з нашою стратегією розвитку на сім-вісім років (до 2027 року, повний вихід за продуктивністю – у 2029 році), передбачено будівництво трьох комплексів. Але це можливо за сприятливого розвитку ситуації в молочній галузі і без потрясінь із ринком землі», – наголосив Михайло Юрков.

Довідка

Перший етап тваринницького комплексу «Добренька» було введено в експлуатацію в кінці 2018 року. Це – корпус молодняку на 420 голів, основний корпус на 350 скотомісць, мала доїльна зала «6х2 паралель» від GEA, родильне відділення, дві лагуни для зберігання фільтрату.

Поголів’я ВРХ в агрофірмі «Пісчанська» становить 1,2 тис. корів, зі шлейфом – 2,5 тис. голів. Надої фуражної корови – 10,5 тонн на рік, дійної – 11,5 тонн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: