Тваринництво

«Агро Плюс 2006» здійснює мінімальну вакцинацію свиней

ТОВ «Агро Плюс 2006», яке виробляє свинину без антибіотиків, вакцинує свиней мінімально: проти бешихи і парвовірусної інфекції.

Про це під час конференції «Свинокомплекс-2019» розповів Томас Бруннер, партнер-керівник ТОВ «Агро Плюс 2006», яке виробляє свинину без антибіотиків.

«Також ми не застосовуємо окситоцин у маточнику, – додав він. – Ми розуміємо, що всі роди не можуть бути одночасними. Синхронізація родів, для чого й застосовують окситоцин, не відповідає балансу організму свиноматки. Хтось може вважати це дрібницями, проте такі дрібниці накопичуються».

В «Агро Плюс 2006» використовують природний окситоцин. «Ми доїмо свиноматку, і цим процесом провокуємо вироблення природного окситоцину, – пояснив Томас Бруннер. – Роблячи укол, ми б лишалися можливості отримати молозиво і потім годувати поросят. Отже, таким чином ми багато економимо».

Довідка

«Агро Плюс 2006» (Черкаська область) з 2011 року практикує вирощування свиней без антибіотиків за власною «Системою Тимошівка». Наразі система відома фермерам з Австрії, Німеччини, Канади, Швейцарії. Понад 40 ферм у Швейцарії вже успішно працюють, використовуючи «Систему Тимошівка».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!