Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Агрікор Холдинг» оптимізував раціон м’ясної ВРХ і контролює якість кормів

Компанія «Агрікор Холдинг», яка входить до агрогрупи «Агрейн», за останні кілька років оптимізувала раціон м’ясної великої рогатої худоби. Бичкам на відгодівлі щодоби додають близько 6 кг комбікорму на голову.

На своїх полях компанія вирощує пшеницю, кукурудзу, соняшник і сою, заготовляє люцернове сіно, віко-вівсяну сумішку, кукурудзяний силос.

«Агрікор Холдинг» здешевлює годівлю шляхом використання відходів зерна, побічних продуктів переробки – у відгодівлі ВРХ це дозволено, на відміну від свинарства. Докуповує соняшникові та соєві шроти, премікси й вітаміни.

По преміксах компанія співпрацює з австрійською фірмою – дорого, але є впевненість у якості . Свого часу довелося відмовитися від продукції українського виробника, який не міг забезпечити стабільну якість, через що підприємство мало стрибки в прирості.

Після того випадку «Агрікор Холдинг» тримає якість продукції на контролі: корми щокварталу перевіряють в акредитованих лабораторіях, премікси – під час поставки. Щоб отримувати неупереджені висновки лабораторії, аналізи замовляють від приватних структур.

Журнали