Техніка

Знижено процентну ставку на придбання білоруської сільгосптехніки в кредит

Знижено процентну ставку на придбання білоруської сільгосптехніки в кредит

Укргазбанк зменшує процентну ставку за програмою кредитування з компенсацією частини процентної ставки від уряду Білорусі. Відтепер оформити кредит на придбання якісної білоруської сільськогосподарської та іншої техніки можна за ставкою лише від 14,5% річних.

«Розуміючи потребу українського бізнесу, особливо сільгоспвиробників, у доступному фінансуванні на оновлення свого технічного парку, ми вирішили вкотре покращити умови кредитування», – зазначив директор департаменту малого і середнього бізнесу Укргазбанку Євген Мецгер.

За його словами, програма кредитування білоруської техніки в рамках угоди Укргазбанку і Республіки Білорусь уже зарекомендувала себе як одна з найцікавіших кредитних пропозицій на ринку України, і нею скористалися вже багато клієнтів банку.

Нагадаємо, що за умовами спільної програми уряд Білорусі компенсує Укргазбанку частину процентної ставки у розмірі 1/3 облікової ставки НБУ, що діє на дату укладення кредитного договору з клієнтом. Це дозволяє банку пропонувати українським споживачам оптимальні умови отримання кредитів на придбання білоруської техніки.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!