Техніка
Головне:
Техніка

Жатки John Greaves добре адаптовані до конструкції комбайну, - досвід «Трієл Агро»

Жатка John Greaves

У господарстві «Трієл Агро», що на півдні Херсонщини, користуються жатками John Greaves уже понад сім років. Так, відзначають їх довговічність, просту конструкцію, якість матеріалу та низьку вартість.

Про це AgroTimes розповів заступник директора ПП «Трієл Агро» Сергій Арсентьєв (Херсонська обл.).

«Ми користуємось жатками для соняшнику John Greaves з 2014 року. Наразі маємо п’ять машин цієї марки і дуже задоволені. У нас великі потужні комбайни, що мають по 500 к. с., тобто техніка продуктивна і має працювати з нормальним виробітком, щоб не було втрат. А жатки John Greaves можна агрегатувати із будь-яким комбайном», – зазначає головний інженер господарства.

Разом з тим він відзначає простоту та водночас надійність конструкції жаток. Також вони мають помірну вагу, що економить паливо.

«Матеріали машин дуже якісні, нічого ніколи не ламається. Зокрема, з жатками, якими ми працюємо з 2014 року, не було ніяких проблем. Крім того, вони значно дешевші за імпортні, втім, нічим не гірші за них», – додає Сергій Арсентьєв.

Також, за його словами, жатки John Greaves мають детальний підхід до моделі комбайна, враховується його конструкція, вага та окремі елементи. Відтак, машина приїжджає чітко адаптована до комбайна.

Нагадаємо, жатки John Greaves пришвидшують збирання та оптимізують витрати господарства. Раніше повідомлялося, John Greaves презентував алюмінієвий напівпричіп.

Журнали