Техніка

X-подібне розміщення дискової секції виключає бічний зсув OMEGA

X-подібне розміщення дискової секції виключає бічний зсув OMEGA

Минулого року в господарстві на Київщині посилили парк техніки посівним комплексом OMEGA. Фахівці компанії-виробника BEDNAR Ukraine  спостерігали за посівом сої даною сівалкою.

Про це повідомляє пресслужба українського представництва.

Висів проходив з міжряддям 12,5 см. Цього року запланований також посів сої з більшим міжряддям. OMEGA має можливість відключення частини сошників, що дає змогу висівати з міжряддям 25, 37,5, 50 см, тощо. Норма висіву складала 110- 120 кг/га, глибина посіву 3 см, одночасне внесення добрив 50 кг/га в рядок.

Сівалка OMEGA має двокамерний бункер під тиском об’ємом 5000 л, що забезпечує точність дозування як насіння, так і добрив. X-подібне розміщення дискової секції виключає бічний зсув сівалки. Даний агрегат в господарстві оснащений комбінацією переднього обладнання. Це вирівнююча гідравлічна планка Crushbar та шинний коток Frontpack. Паралелограмне кріплення висівних сошників гарантує ідеальне дотримання глибини посіву.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що BEDNAR представляє нові моделі універсальних культиваторів VERSATILL VO_L та FENIX FN.