Техніка

Виробник сільгосптехніки забезпечує українців економічним освітленням

Компанія Väderstad надає серйозну допомогу ЗСУ та українському населенню, забезпечуючи пічками та генераторами. Та на цьому шведський виробник не зупинився. Схожу за масштабами програму реалізують і в напрямі забезпечення лікарень і громад засобами економічного освітлення.

Про це розповідає менеджер із маркетингу ТОВ «Ведерстад» Ольга Васькевич, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Розпочалася ця програма із того, що генеральний директор «Ведерстад Україна» Віталій Філатов віддав власну премію як одному з найкращих регіональних директорів компанії Väderstad на придбання світлодіодних ліхтариків для забезпечення українських громад. Далі справа почала стрімко розвиватися, і Väderstad буквально «вигрібає» портативні освітлювальні прилади по всій Швеції, щоб передати їх в Україну. Причому, як тільки стає відомо, з якою метою це купується, продавці відмовляються від передоплати й лояльніше формують ціни.

«Ми переможемо, ми переживемо цю війну і станемо сильнішими. Ми всі у це віримо, і у це вірять наші друзі та колеги у Швеції. Ми в жодному разі не ставимо собі за мету отримати якийсь додатковий прибуток чи рекламу, а вважаємо, що кожен повинен робити для перемоги те, що може. Я дуже хочу побачити цієї весни, як наші агрегати з українськими прапорами виходять у поле на звільнених територіях і сіють хліб. Так і буде – ми всі у цьому переконані», – впевнена пані Ольга.

Нагадаємо, у Väderstad розповіли про особливості шведських пічок для ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, як Väderstad забезпечує населення України генераторами.