Техніка

Вартість техніки BEDNAR не підвищуватиметься найближчим часом

Війна в Україні, яку розв’язала росія, та світова енергетична криза істотно вплинули на сільське господарство в цілому та на ринок сільгосптехніки зокрема. Відтак, до сьогодні чеська компанія BEDNAR, як і інші виробники сільгосптехніки, змушена була підвищувати ціни на свою продукцію. Втім, найближчим часом вартість техніки BEDNAR не підвищуватиметься.

Про це під час онлайн-конференції з представниками українських ЗМІ розповів бізнес директор BEDNAR FMT Ян Беднар. 

До того ж, за його словами, у компанії прийняли рішення залишити ціни на рівні минулого року для дилерів та фермерів, які зробили замовлення раніше.

«Ми не очікували, що Росія почне повномасштабну війну. Коли почалася війна, на нас був великий тиск. Ми мали сотні агрегатів у виробництві для України та Росії. Також негативним фактором було те, що після початку війни європейські та Чеські державні банки скасували фінансування для обох країн. Тоді ми перенаправили ці агрегати в інші країни. І до кінця травня ми продали майже всі агрегати. Це був гарний результат. Наразі ми працюємо в Україні на тому ж рівні і очікуємо покращення ситуації», – зазначив Ян Беднар.

Також компанія надає спеціальні умови фінансування дилерам, які отримали кредитні лінії від банків. Відтак, є деякі дилери BEDNAR, які можуть запропонувати клієнтам довші терміни оплати.

Немає наразі проблем і з доставкою запчастин. Всі запасні частини відвантажуються без будь-яких обмежень, викликаних війною.

«Десь через місяць від початку війни ми змогли повернути всі умови роботи по запасних частинах на довоєнні умови. На наш погляд, на складах дилерів є непоганий запас запасних частин на даний момент, ми відвантажили всі замовлення, які дилери розміщували, і які захотіли забрати», – додав Ян Беднар.