Техніка

Väderstad презентує нову зернову сівалку Inspire 1200C/S

Нова зернова сівалка Väderstad Inspire 1200C

Компанія Väderstad презентує новий модельний ряд зернових сівалок Inspire у сегменті 12-метрових машин. Нова сівалка Inspire 1200C/S поєднує високу продуктивність і надзвичайну точність висіву.

Про це розповіли в компанії під час онлайн-заходу Digital PressEvent.

«Нова сівалка Väderstad Inspire 1200C/S створена для аграріїв, яким потрібна високопродуктивна техніка. Машина компактна і в польових умовах, і під час транспортування. Модель сівалки Inspire 1200C з можливістю одночасного внесення добрив має один із найбільших бункерів у своєму класі», – розповідає комерційний продакт-менеджер компанії Väderstad Бйорн Жаенссон.

Серцем сівалки є чутлива система дводискових сошників. Машина має чудову здатність адаптуватися до будь-яких нерівностей поверхні поля, завдяки чому задана глибина висіву завжди дотримується.

Сівалка Inspire 1200C/S буде доступна у двох різних моделях – Inspire 1200S та Inspire 1200C. Версія Inspire 1200S призначена лише для висіву й обладнана бункером об’ємом 5000 л. Версія Inspire 1200C з одночасним внесенням добрив має розділений бункер об’ємом 7200 л.

Нова зернова сівалка Väderstad Inspire 1200S

Ключовою особливістю сівалки Inspire 1200C/S є її здатність контролювати процес сівби у восьми окремих секціях. Щоб забезпечити постійний і рівномірний потік посівного матеріалу від великого бункера до висівних сошників, насіння та добрива дозуються з високою точністю за допомогою 8 висівних пристроїв Fenix III.

«Inspire 1200C/S може змінювати норму висіву, а також здійснює посекційний контроль на ширину 1,5 м секції. Це унікальна функція точності висіву в сегменті 12-метрових зернових сівалок, – зазначає Бйорн Джаенссон.

Під час роботи в полі процесом висіву легко керувати за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі планшету iPad, яку також можна підключити до терміналу ISOBUS.

Прем’єра зернової сівалки Inspire 1200C/S виробництва компанії Väderstad  відбудеться на міжнародній виставці Agritechnica у лютому 2022 року.

Для замовлення машина буде доступна в кінці 2022 року.

Нова зернова сівалка Väderstad Inspire 1200C

Нагадаємо, Väderstad презентувала нову сівалку Spirit 600C InLine.