Техніка

Väderstad представляє унікальні конічні відвали для культиваторів

Компанія Väderstad представляє два нових відвали MixIn для культиваторів Swift, Cultus, Opus і TopDown. Нові відвали мають конічну форму, що надає ряд додаткових переваг під час роботи із ґрунтом.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Унікальні відвали MixIn від Väderstad встановлюються на всі лапові культиватори Väderstad і значно покращують перемішування ґрунту: вони викидають ґрунт вперед, а не вгору, в результаті він проходить через стійку двічі, подвоюючи інтенсивність перемішування як по глибині, так і по ширині. Так, відвали MixIn сприяють більш інтенсивному та рівномірному розподілу рослинних решток.

«Крім того, за рахунок перемішування ґрунту в напрямку руху, вони вирівнюють нерівності поля, наприклад, колію, що знижує необхідність в додаткових проходах для вирівнювання і економить фермерам і час, і паливо», – зазначає концепт менеджер Väderstad Магнус Самуельсон.

Нові відвали MixIn 50/80 мм і 80/120 мм виготовлені з високоякісної шведської сталі і вироблені на власному заводі Väderstad у Швеції.

«Маючи 50 мм в нижній частині і 80 мм у верхній частині, або 80 мм в нижній частині і 120 мм у верхній частині, відвали MixIn також забезпечують покращене подрібнення грудок на важких ґрунтах. Нові відвали MixIn – це ще один крок в нашому прагненні забезпечити фермерам найкращі умови для чудового врожаю», – додає Магнус Самуельсон.

Нагадаємо, компанія Väderstad на початку літа випустить найбільшу сівалку Tempo. Раніше повідомлялося, система підрахунку насіння Väderstad оптимізує продуктивність землеробства.