Техніка

В Україні з’явився перший навантажувач 560-80 Agri Plus від JCB

В Україні з’явився перший навантажувач 560-80 Agri Plus від JCB

Першим, хто придбав в Україні телескопічний навантажувач JCB 560-80 Agri Plus, стало сільгосппідприємство на Харківщині. В арсеналі компанії вже кілька місяців на озброєнні 5-тонна модель JCB 550-80 Agri Plus.

Про це повідомила прес-служба JCB.

JCB 560-80 Agri Plus є найпродуктивнішим сільськогосподарським навантажувачем у своєму класі, він оснащений зерновим ковшем із максимальним об’ємом 5,7 куб. м. Його максимальна вантажопідйомність ‒ 6 тонн, висота підйому ‒ 8,1 м.

Потужність двигуна навантажувача збільшена до 145 к. с., а гідравліка стала швидше за рахунок впровадження системи регенерації потоку гідравлічного масла.

Машина затребувана на великих тваринницьких підприємствах, де вона може бути використана для виконання робіт по заготівлі кормів і прибирання гною, а також у рослинницьких господарствах, портах і на елеваторах, де потрібно перевантаження зернових.

Окрім цього, JCB 560-80 Agri Plus незамінний на біогазових підприємствах, де він може виконувати роботи з виймання та вантаження біомаси.

Довідка

Британська компанія JCB ‒ один із найбільших світових виробників будівельної і сільськогосподарської техніки. Виробляє більше 300 моделей техніки на 22 заводах на чотирьох континентах: у Великій Британії, Бразилії, Індії, США та Китаї.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!