Техніка

Український виробник техніки використовує німецькі розпилювачі

Український виробник техніки використовує німецькі розпилювачі

Важлива наявність у причіпних обприскувачів BOGUSLAV системи промивання бака чистою водою, яка дозволяє швидко видалити залишки хімічних речовин з основного бака обприскувача.

Про це з посиланням на коментар начальника відділу продажу ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» Олександра Бабиленко пише журнал The Ukrainian Farmer.

Також важлива деталь — наявність у кожному обприскувачі комплекту захисних крил, що не дозволяють бруду з коліс потрапляти на важливі системи функціонування техніки.

І ще одна додаткова зручна функція — регульована опора, яка дозволяє під’єднувати обприскувач до будь-якого трактора, адже епоха МТЗ уже закінчується. Варто звернути увагу на лінійку причіпних обприскувачів із цікавими античними назвами. Це моделі Одіссей, Кронос, Титан й Атлант. Їх місткість бака, залежно від моделі, може становити 2000, 2500, 3000, 3200 та 4200, а довжина штанги — від 18 до 36 м. Відповідно, кожне вітчизняне господарство може собі підібрати сучасну модель причіпного обприскувача BOGUSLAV із підхожими технічними характеристиками.

Це стосується як найменшої моделі Одіссей-2000 із 18-метровою штангою, так і потужного Атлант-4200 із робочою шириною 36 м. Навіть обравши невеличкий Одіссей, власник отримує гідравлічне регулювання штанги на висоту від 0,7 до 1,85 м та складання, безступеневе регулювання колії від 1,4 до 2,1 м, сучасні механізми гасіння коливань і розумне керування обприскуванням.

Те саме стосується і середніх моделей Титан і Кронос, оснащених додатковими сучасними технологіями, що базуються на складниках відомих європейських виробників. Це італійські насоси й автоматика, німецькі розпилювачі тощо. Уже згадувані Атланти з 4200-літровим баком і міцною штангою на 28 чи 36 м — це потужні високопродуктивні обприскувачі, розраховані на безперебійну якісну роботу на тисячах гектарів полів. Тут є все, щоб цілковито закрити

питання своєчасної якісної обробки посівів: електроніка, гідравліка, різні механічні рішення, виконані на базі італійських та німецьких комплектуючих і провідних світових технологій.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що український обприскувач обладнали підвіскою з двома гідроциліндрами для підіймання штанги.