Техніка

У Туреччині запустять масове виробництво електротракторів

У турецькій компанії ZY Electric Tractor завершили розробку електротракторів. Вони мають більше кінських сил, ніж аналоги, не виділяють диму та працюють тихо. Їх серійне виробництво почнеться з червня 2021 року.

Про це повідомляє турецьке видання Daily Sabah.

«Менша версія електротракторів матиме потужність до 140 к.с. і підійде для садових робіт. Працювати ними можна буде до 5 год, а заряджати – біля 20 хв. Трактори середнього розміру мають потужність до 220 к.с., у той час, як двигуни аналогів – до 105 к.с. Вони будуть надійними навіть в найскладніших польових умовах і працюватимуть до 7 год», – зазначив Ондер Йол, голова ZY Electric Tractor.

Також він додає, що версія електричного трактора розміру «king-size» вийде на ринок з потужністю 320 к.с., що вище середньосвітового показника на 130 к.с.

«Трактор заряджається за 90 хв, а на вулиці – менш, ніж за годину. Але найбільша особливість цих тракторів в тому, що вони тихі та не виділяють дим. У тваринництві дуже важлива тиша, оскільки виробництво молока може знизитися, якщо на фермі постійно гучний шум», – відзначає Ондер Йол.

Нагадаємо, трактори Fendt стали найпопулярнішими на ринку Німеччини.