Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

У Німеччині почалася експлуатація польових роботів Dino

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Німеччині почалася експлуатація польових роботів Dino

Компанія BayWa розпочала продаж в Німеччині польових роботів Dino та Oz виробництва Naio Technologies. Роботів використали для прополювання бур’янів на плантації салатів Баварського державного інституту виноградарства та садівництва (LWG).
Про це повідомляє TopAgrar.

«У нашому дослідницькому проєкті з боротьби з бур’янами, без використання гербіцидів, ми застосовуємо різні альтернативи звичайному використанню гербіцидів для випробування в практичних умовах. З робототехнікою використовуються найсучасніші технології», – розповіла інженер з випробувань LWG Анна Марія Молітор. 

У серпні робота вже використовували в різних видах салату та квасолі. За допомогою елемента керування RTK (Real Time Kinematic) можливе дуже точне прополювання.

Dino – це повністю автономний сільськогосподарський просапний робот, який використовує супутникову навігацію для просапування міжряддя з точністю до 2 см. Обов’язковою умовою цього точна фіксація колій під час висаджування рослин. Dino може бути оснащений камерою, яка виявляє незначні відхилення від ряду і коригує їх за допомогою висувної рами. Він має ширину колії від 1,60 м до 2 м і обробляє близько 5 га на день в салаті, цибулі-пореї або цибулі.

«До цих пір робот-прополювач міг побробляти між рядами, – пояснив Тобіас Рапп, менеджер з продуктів Future Technologies компанії BayWa.  – Незабаром з’явиться інструмент, який працює не лише між рядами салату, але і всередині ряду між окремими рослинами».

Йорг Мігенде, керівник відділу розвитку BayWa, бачить майбутній потенціал роботів: «На трудомісткі галузі сільського господарства особливо впливає зростання дефіциту кваліфікованих робітників, а також підвищуються вимоги до захисту грунту та навколишнього середовища. Рішення, що забезпечують стале управління землею, які дозволяють зберегти ресурси та ґрунт та полегшують роботу фермеру та овочівнику, стають все більш важливими».


Читайте також:Роботи Naïo Technologies прополюють виноградники Hennessy

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ