Техніка
Головне:
Техніка

Роботи Naïo Technologies прополюють виноградники Hennessy

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Понад 20 роботів французької компанії Naïo Technologies прополюють виноградники, у тому числі й давніх партнерів Jas Hennessy & Co. та Bernard Magrez Grands Vignobles.

Про це повідомляє The Robot Report.

На сьогоднішній день майже 150 роботів Naïo Technologies перебувають в обігу по всьому світу, включаючи робота Oz, розробленого для садівників, Dino для прополювання  овочів, і Ted –  для виноградарства.

Розроблений три роки тому Ted викликав значний інтерес з боку виноградарів. Робот може працювати автономно серед виноградних лоз, прополюючи лози й не надто ущільнюючи ґрунт. Електричний прополювач є екологічно чистим, оскільки він зменшує потребу в гербіцидах, і зменшує викиди.

Jas Hennessy & Co. та Bernard Magrez Grands Vignobles першими випробують останню версію робота Ted, офіційні продажі якого заплановано на вересень.

«Садиба Бернарда Магреза переконана, що роботизація відіграє фундаментальну роль у механічному обслуговуванні земель протягом наступних декількох десятиліть, – заявив Арно Делахерш, керівник відділу досліджень і розробок садиби Бернарда Магреза. – Електрична енергія, відсутність викидів парникових газів та шумового забруднення – це головний фокус нашої прихильності до навколишнього середовища. В цьому напрямку ми розробили чотирирічне партнерство з Naïo Technologies, щоб удосконалити робота, здатного виконувати більшість робіт з утримання грунту серед виноградників».

«У контексті своїх зобов’язань щодо сталого виноградарства та підтримки своїх партнерів-виробників вина компанія Hennessy випробовує багато різних рішень на своїх виноградниках для просування більш доброчесного виноградарства, – сказала Матільда ​​Боассо, менеджер з виробництва виноградників та винограду Hennessy. – Проект партнерства з науково-дослідною роботою з Naïo Technologies повністю сумісний з цим підходом. Тому розробка робота Ted є інноваційною альтернативою використанню засобів боротьби з бур’янами. Його мала вага та пристосованість, а також електрична експлуатація є надбанням з огляду на розвиток стійкого виноградарства в регіоні Шарант [на заході Франції]».

Читайте також:На Agritechnica-2019 французька компанія покаже трьох сільськогосподарських роботів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: