Техніка

У масове виробництво запустять новий повністю автономний трактор

Новий повністю автономний трактор John Deere

Компанія John Deere представила повністю автономний трактор, що готовий до запуску в масове виробництво. Презентація відбулася на прес-конференції, що проходила у рамках виставки CES 2022 у січні 2022 року в Лас-Вегасі (США).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Машину, створену на основі трактора Deere 8R, представили ​​з чизельним плугом із системою TruSet, системою навігації GPS та новими передовими технологіями.

Новий автономний трактор дозволить виконувати операції з високою ефективністю навіть у найскладніших умовах. Він оснащений шістьма парами стереокамер, що дозволяє виявляти перешкоди у всіх напрямках (360 градусів) та розраховувати відстань. Зображення, зняті камерами, передаються через нейронну мережу, що класифікує кожен піксель приблизно за 100 мілісекунд і за виявлення перешкоди визначає, продовжувати машині рухатися або зупинитися. Трактор також постійно перевіряє своє положення з похибкою менше 2,5 см.

Агрегат достатньо доставити в поле та налаштувати для автономної роботи. Запуск машини здійснюється за допомогою програми John Deere Operations Center Mobile. Перебувати в полі для контролю роботи трактора не потрібно – всі процеси можна відстежувати через John Deere Operations Center Mobile, де з’являються відео в режимі реального часу, зображення та дані. Маючи цю інформацію, можна регулювати швидкість, глибину обробітку ґрунту та багато іншого. У разі будь-яких відхилень від нормального ходу роботи, аграрії отримають повідомлення, що дозволить їм одразу віддалено внести корективи для оптимізації продуктивності машини.

Трактор буде доступний для замовлення вже наприкінці цього року.

Нагадаємо, John Deere посилює присутність у США.