Техніка

John Deere посилює присутність у США

Компанія Deere & Company оголосила про розширення своєї присутності в США з відкриттям нового офісу в Чикаго, де компанія планує додати 150 робочих місць у сфері інформаційних технологій протягом наступних двох років.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Спочатку об’єкт буде націлений на ІТ-можливості у сфері електронної комерції, хмарних рішень, даних і аналітики, а також різні технічні навички, пов’язані з інноваціями.

«Цілеспрямоване розширення глобальної присутності John Deere узгоджується з нашою інтелектуальною промисловою стратегією. Це передбачає залучення додаткових ринків із включенням у нашу базу талантів світового класу», – зазначає директор з глобальних кадрових операцій компанії John Deere Андрез Карберрі. – Набір і розвиток фахівців має вирішальне значення для нашого безперервного зростання та успіху John Deere як великого роботодавця у сфері технологій».

Інвестиції в Чикаго включають угоду EDGE, запропоновану Міністерством торгівлі та економічних можливостей Іллінойсу (DCEO), програму підтримки компаній, що роблять великомасштабні капітальні вкладення та довгострокові зобов’язання щодо створення робочих місць у спільнотах Іллінойсу.

«За останні кілька років гнучкість наших бізнес-операцій забезпечувалась за рахунок сучасних інформаційних технологій», – відзначає ​​віце-президент з інформаційних технологій John Deere Ганеш Джаярам. «Чикаго пропонує нам вдосконалити технічні навички, щоб стимулювати постійну модернізацію наших цифрових рішень».

Очікується, що новий офіс відкриється наприкінці літа – на початку осені 2022 року.

Раніше повідомлялося, John Deere придбає контрольний пакет акцій Kreisel Electric.