Техніка
Головне:
Техніка

У Кропивницькому показали гусеничну версію вітчизняного надпотужного трактора Boris Bond

У Кропивницькому показали гусеничну версію вітчизняного надпотужного трактора Boris Bond

Компанія TDS Pomichna представила гусеничну версію надпотужного українського трактора Boris Bond BG748 (480 к.с.) на Міжнародній агропромисловій виставці Agroexpo-2020 у Кропивницькому.

Про це повідомляє Auto.bigmir.

Трактор названо на честь головного ідеолога проекту Бориса Бондаренка.

Boris Bond обладнано 6-циліндровим турбодизельним двигуном Iveco Cursor 11 (Євро 6) та баком для пального на 700 л. Поєднання з автоматичною 12-ступеневою коробкою передач ZF Trakson та сучасною електронікою дозволяє, незважаючи на високу потужність, мати характеристики економічності за витратами пального.

Для корпусних деталей гусеничного трактора Boris Bond використовувалася 20 мм сталь. Елементи зібрано у шип за зварені в єдину конструкцію. Гусеничний рушій обладнано основним та додатковими балансирами опорних ковзанок. Передні натяжні котки мають хід у вертикальній площині 15 градусів відносно вісі основного балансира. Малі опорні катки мають хід 12 градусів та встановлені на пневморесорі.

Головна передача й ведучі ступиці виготовлені компанією MAN. Посилені гусениці виробництва Camoplast USA мають ширину 700 мм та завдовжки 10140 мм. Вантажопідйомність машини складає 7000 кг.

Кабіна обладнана кондиціонером, холодильником, камерою заднього виду, системою екстреного гальмування при раптовій появі перешкоди, круїзконтролем тощо.Як зазначають у компанії, можливе виготовления ще потужніших  (понад 600 к.с.) тракторів з двигуном Iveco Cursor 13.


Читайте також:Belarus випустив перший чотиригусеничний трактор

Журнали