Техніка

Belarus випустив перший чотиригусеничний трактор

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Belarus випустив перший чотиригусеничний трактор

Мінський тракторний завод (Білорусь) випустив перший трактор, оснащений чотирма візками з резиноармованими гусеницями потужністю 364 к.с. Двигун у нього – американський а гусеничні візки – італійські.

Про це повідомляє Profi.

Роботи з розробки розпочалися у 2018 році, а прототип був готовий до кінця року. Після року випробувань, компанія представила трактор на своєму сайті.

Чотири гусеничні комплекти моделі 3525 поставляються італійською фірмою Poluzzi, оснащені передніми гусеницями шириною 760 мм та задніми – шириною 900 мм.

Площа контакту під передньою віссю становить 2,17 м² та 3,42 м² – ззаду. Цей тиск на ґрунт у 5 разів нижчий, ніж у цього ж трактора на одинарних колесах.

Завдяки гусеницям трактор виходити в поле раніше навесні та працювати довше восени. При цьому ущільнення ґрунту та економія палива становить близько 15%.

Двигун – Caterpillar C9 потужністю 364 к.с. зі стандартами викидів Stage IIIa  для неемісійних ринків/
Коробка передач має 36 передач вперед та 24 – назад зі швидкістю від 0,34 до 40 км/год.

МТЗ також розробив два інших прототипи гусеничного гусеничного трактора. Перший –  це чотиригусенична версія  2022.3 потужністю 212 к.с., з використанням гусеничних візків Poluzzi шириною 610 мм спереду та 762 мм – ззаду. Другий – це 3525 із задніми гусеницями.

Компанія продовжує випробовувати всі три версії.

Читайте також: Найпотужніший білоруський трактор показали в новому дизайні

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями