Техніка

У AgriLab Farming здійснили діагностику поля за власною методикою

Господарство AgriLab Farming у Чернігівській області

Господарство AgriLab Farming, що проводить цьогоріч свою першу посівну, вже від початку існування впроваджує ресурсозберігаючі технології та точне землеробство. Відтак, насамперед розробили план агротехнологічних заходів для підвищення родючості ґрунтів і покращення здоров’я поля. 

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба AgriLab Farming.

Першим кроком було проведення комплексної агродіагностики полів за власною методикою Agrilab, вимірювання щільності та запасів продуктивної вологи ґрунтів. Це дозволило визначити:

  • низькопродуктивні зони, причини їх виникнення – для розробки стратегії по їх покращенню;
  • рівень ефективної врожайності – для планування економічно ефективної моделі та необхідних ресурсів для її досягнення;
  • розподіл різних властивостей ґрунтів (агрохімічних, водно-фізичних, біологічних та ін.) в межах полів – для створення ефективної системи удобрення, посіву та створення завдання для диференційованого внесення різних ресурсів (добрива, насіння, ЗЗР).

Комплексний аналіз ґрунтів показав, що поля дуже строкаті за розподілом елементів живлення. До того жкислі ґрунти займають понад 80% площ і потребують диференційованого вапнування.

Також 100% площ потребують диференційованого підходу у внесенні мінеральних добрив. На більшій частині полів буде застосована технологія змінних норм посіву насіння сівалками з системами точного землеробства по картах-завдання.

Найбільш ймовірний рівень урожайності за наявних властивостей ґрунтів і середньо-багаторічних погодних умов – 5-7 т/га по кукурудзі і 2-3 т/га по соняшнику в сухому зерні.

Одночасно з агродіагностикою провели вимірювання твердості ґрунту. Це дозволило визначити необхідні технології обробітку ґрунту.

Нагадаємо, AgriLab Farming провела свою першу посівну на Чернігівщині. Раніше повідомялося, точне землеробство перетворює фермерське господарство на агробізнес.