Техніка
Головне:
Техніка

Точне землеробство перетворює фермерське господарство на агробізнес

У новозбудованому сервісному центрі «Спектр-Агро» аграріям допомагають підвищити рентабельнсть їх господарств. Зокрема, надають послуги в напрямі точного землеробства і комплексний підхід з навчанням фермера, планом заходів і витрат.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів керівник напряму точного землеробства в «Спектр-Агро» Валентин Ємець.

«Ми реагуємо як на точкові запити господарств, наприклад, установлення автопілотів, переобладнання сівалок чи аналіз ґрунту, так і на ширші запити, націлені на тривалу співпрацю на підставі проведеного аудиту. Ми оцінюємо середовище, у якому працює господарство, засоби виробництва, можливості. На підставі отриманих даних формуємо для клієнта «дорожню карту», – зазначає фахівець.

Разом з тим, він відзначає, що аграрію все детально пояснюють та навчають його. Зрештою, всі заплановані елементи поступово втілюють відповідно до готовності самого фермера, рівня розвитку продуктивних сил у господарстві й очікуваного ефекту. А також супроводжують клієнта надалі.

«Звісно здійснюється оцифрування. Бо ми перетворюємо фермерське господарство на агробізнес, наголошуючи на захисті агровиробництва від зовнішніх чинників. Так, ми вже розробили для кількох господарств план роботи з лютого до глибокої осені. Він містить не лише агротехнічні заходи, а й чіткий бюджет…» – додає Валентин Ємець.

Нагадаємо, господарства та компанії впроваджують точне землеробство. Раніше повідомлялося, точне землеробство стало новою нормою в агробізнесі.

Журнали