Техніка

Тюкозахвати Заводу Кобзаренка адаптовані до усіх телескопічних навантажувачів

Захват Заводу Кобзаренка для прямокутних тюків

У 2021 році Завод Кобзаренка розпочав серійний випуск захватів для прямокутних тюків, що суттєво полегшать роботу оператора телескопічного навантажувача й підвищать продуктивність машини.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Тюкозахвати Заводу Кобзаренка придатні до всіх телескопічних навантажувачів з універсальною кареткою й дозволяють одночасно переміщувати 2-3 тюки. Також пропонується захват для круглих рулонів – цей пристрій забезпечує ощаднішу роботу без ризику пошкодження», – зазначають у статті.

Крім того, виробник пропонує спеціалізовані причепи-платформи для ефективного транспортування рулонів. Завод Кобзаренка випускає дві моделі різної довжини – 9 та 12 м. Їхня вантажність становить 9 і 16 т відповідно.

Причіп-платформа Заводу Кобзаренка

«Рулони складаються у два ряди за шириною. За висотою фактичні обмеження залежать від вантажності, правил дорожнього руху та міркувань безпеки. Причепи оснащено пневматичними або гідравлічними гальмами, зчіпним пристроєм на вимогу замовника та лебідкою. За потреби платформу можна розширити до 3 м», – відзначають у статті.

Нагадаємо, розумний розкидач від Заводу Кобзаренка економить до 20% мінеральних добрив.