Техніка
Головне:
Техніка

Трактор Optum 300 CVX від Case IH завоював престижні нагороди

Поділитись:
Трактор Optum 300 CVX від Case IH завоював престижні нагороди

 

Трактор Optum 300 CVX від Case IH здобув золото в номінації Трактори різного призначення в Україні та звання «Трактор року 2017» в Італії.

 

Цього вдалось досягти завдяки тому, що компанія приділила велику увагу потребам фермерів у більш  дбайливому обробітку ґрунту та паливній ефективності. Отримання даної відзнаки, присудженої компетентним журі, стало доказом визнання високої потужності та компактності трактора Optum CVX, який задовольняє вимоги постійно зростаючого сегменту клієнтів.

 

«В 2016 році Optum отримав нагороду «Машина року 2016», а цього року він здобув вже звання «Трактора року», що свідчить про визнання того, що конструкція Optum та його характеристики втілюють суттєві вдосконалення в технологіях будівництва тракторів», – каже Ден Стюарт, менеджер з маркетингу продукції у сегменті високопотужних тракторів в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки.

 

Optum CVX займає місце в лінійці між створюваним в США Magnum та нашою серією Puma, котра, як і Optum CVX, виготовляється в Санкт-Валентині, Австрія. Ми створили повністю нову міцну, але в той же час легку конструкцію, оснащену новим посиленим переднім мостом та вдосконаленим піддоном картера двигуна, що дозволяє задовольнити потреби клієнтів, яким потрібен трактор потужністю 250-300 к.с. з високим співвідношенням потужність-вага та компактним і маневреним компонуванням.  

 

Це означає, що він прекрасно підходить для виконання задач, в яких необхідні потужність та невелика вага одночасно – наприклад, робота з великими косарками, при якій потрібно зберігати трав’яний покрив. Проте для виконання робіт, де першочергову роль відіграють зчеплення та надійність контакту з поверхнею, наприклад, глибокої культивації ґрунту, Optum CVX можна укомплектувати додатковою вагою, завдяки чому він зможе бути так само ефективним, як і інші трактори його потужності. А для пересування по дорозі Optum можна оснастити баластом відповідно до ваги вантажу, який він тягне, щоб забезпечити максимальну безпеку та паливну ефективність.

 

Трактор оснащений шестициліндровим двигуном Optum CVX від FPT з технологією Hi-eSCR та безступінчастою трансмісією CVX від CaseIH. Хоча стандартна ненавантажена маса трактора складає 10 500 кг, дана конструкція дозволяє йому мати повну споряджену масу 16 000 кг. Інші функції із заощадження палива включають керування швидкістю холостого ходу, зниження швидкості двигуна з 850 об/хв до 650 об/хв у випадку, якщо трактор не рухається протягом двох хвилин. 

 

В результаті ми маємо трактор, який захищає ґрунт та який можна привести до тієї ваги, котра потрібна для виконання конкретної задачі. Така конструкція запобігає зношуванню шин та компонентів, яке трапляється при використанні важкого трактора у виконанні непідходящих для нього польових або транспортних завдань. Він також гарантує економне споживання пального, адже підтверджено випробуваннями DLG Powermix. Нагорода «Трактор року» доводить, наскільки важливими є ці характеристики для сучасного сільського господарства.

 
 

 

AgroTimes

 

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!