Техніка
Головне:
Техніка

Технологія обприскування SmartSprayer зменшує витрати гербіцидів на 90%

Розумна технологія обприскування SmartSprayer від Amazone має інноваційні рішення, що дозволяють надзвичайно точно визначити потрібну норму внесення в найкращий для цього час і разом з тим скоротити витрати.

Про це повідомляє прес-служба Amazone на своїй Фейсбук-сторінці.

«Різні параметри (такі як оброблювана культура, спектр бур’янів, погодні умови тощо) автоматично підтягуються з системи xarvio™ FIELD MANAGER, обробляються для прийняття рішення і передаються в систему SmartSpraying», – йдеться в повідомленні.

Крім того, комбінація вентилів широтно-імпульсної частотної модуляції (ШІЧМ), що вмикаються індивідуально, зі спеціальними точковими форсунками SpotFan від Agrotop, які розташовані на відстані 25 см одна від одної, сприяє точній точковій обробці й максимальній економії препарату при робочій швидкості до 12 км/год. Також UX 5201 SmartSprayer може паралельно проводити суцільне внесення ґрунтових гербіцидів з додаткового бака під час одного проходу.

Ще однією перевагою інтегрованого рішення SmartSprayer над супутниками й БПЛА є здатність розпізнавати рослини в міліметровому діапазоні, що дозволяє здійснювати обробіток в режимі реального часу.

«Попередні польові тести засвідчили, що ця технологія, в залежності від кількості бур’янів і польових умов, зменшує обсяги застосування гербіцидів до 90 %. Масштабні польові дослідження триватимуть впродовж цього сезону на таких культурах як цукровий буряк, кукурудза та ріпак», – додають у публікації.

Нагадаємо, вперше у світі Amazone запускає інноваційну технологію розумного обприскування.

Журнали