Техніка
Головне:
Техніка

Вперше у світі Amazone запускає інноваційну технологію розумного обприскування

Amazone цієї весни розпочала тестування причіпного обприскувача UX 5201 з технологією SmartSprayer, яка не має аналогів у світі. Вона дозволяє не лише рівномірно вносити гербіцид, а й сканувати кожну рослину до міліметра. Таке рішення ґрунтується на інтеграції інноваційних продуктів компаній Amazone, BASF та Bosch.

Про це повідомляє прес-служба Amazone на своїй Фейсбук-сторінці.

«Причіпний обприскувач UX 5201 від Amazone обладнаний новою високотехнологічною штангою, яка має ширину захвату 36 м. Штанга оснащена камерами та спеціальними світловими модулями для досягнення точкового обприскування за допомогою системи активного ведення штанги ContourControl, а також єдиної на ринку системи активного вирівнювання коливань SwingStop», – зазначають у повідомленні.

Крім того, на штанзі встановлені камери від Bosch, які розпізнають бур’яни у посівах просапних культур за кілька мілісекунд і навіть на дуже ранній стадії росту та передають інформацію в систему xarvio™ Agronomic Decision-making Engine (ADE) від BASF Digital Farming Solutions, яка й «приймає рішення» про обробку.

Також спеціально розроблена технологія світлодіодного освітлення допомагає за складних умов освітлення, наприклад, у нічний час чи у затінку.

Наразі проводяться масштабні польові випробування й впродовж найближчих років планується поступове виведення на ринок технології SmartSprayer.

Нагадаємо, самохідний обприскувач Pantera 4503-Н Amazone економічний і стійкий на схилах. Раніше повідомлялося, Amazone відкрив у НУБіП навчальну лабораторію з точного землеробства.

Журнали