Техніка

Tecnoma автоматизувала дотримання високої точності обприскування

Tecnoma
Самохідний обприскувач Tecnoma Laser

Самохідний обприскувач Tecnoma оснащений сучасними системами, завдяки яким самостійно виконує ідеальне обприскування. Зокрема, машина дотримується будь-якого технічного завдання, визначає потрібну кількість розчину в тому чи іншому місці й сама обирає потрібну форсунку.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

У звичайних обприскувачах зміна швидкості руху призводить до зміни тиску в системі. Це провокує збільшення чи зменшення розміру крапель, а відтак, – зниження якості обробки посівів і зайві витрати препаратів.

Натомість самохідний обприскувач Tecnoma забезпечує постійний тиск по всій ширині захвату в будь-який час завдяки системі постійної (або безперервної) циркуляції робочого розчину в штанзі AGP. Так, досягається надзвичайна точність дозування препарату, і оператору не потрібно вручну калібрувати форсунки – все відбувається автоматично. Постачання робочого розчину до форсунок відсікається за допомогою пневматичних клапанів, які розташовані перед кожною форсункою. Крім того, система AGP забезпечує моментальне відкриття факела форсунки від початку руху та стабільну дисперсію краплі на краях поля. Додатковою перевагою системи слід зазначити відсутність відкладень у розподільних трубках та подовження ресурсу всієї системи обприскування (форсунки, насос та інше) за рахунок роботи без перевищення тиску у системі. 

 Tecnoma
Система OSS+ в роботі

Разом з тим кожна секція штанги може працювати з індивідуальними нормами внесення (можлива конфігурація до 18 секцій). Якщо застосовуються карти завдання, система OSS+ забезпечує диференційоване внесення засобів захисту рослин. Для кожної ділянки поля можна варіювати норму внесення для кожної окремої секції від 40 до 400 л/га.   

Нагадаємо, самохідний обприскувач Tecnoma обладнаний системою, що підтримує постійну норму виливу, обираючи потрібну форсунку відповідно до умов роботи.