Техніка

«ТАС Агро» придбав 9 універсальних культиваторів

«ТАС Агро» придбав 9 універсальних культиваторів

Агрохолдинг «ТАС Агро» для оптимізації процесів ґрунтообробки та підвищення продуктивності виробництва придбав 9 універсальних культиваторів Versatill від Bednar.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдинга.

«Культиватори Versatill є універсальними рішеннями для передпосівного та післяжнивного обробітку ґрунту. Вони дозволяють ефективно обробляти різні типи ґрунту та забезпечують високу якість роботи навіть у вологих умовах або полях з великою кількістю рослинних решток. Широкий вибір різного типу долот і лап, встановлених у шість рядів, а також такі передні опції, як вирівнююча планка Crushbar та подрібнюючий коток Trash Cutter дозволяє пристосувати культиватор до різних умов роботи та задач», – йдеться у повідомленні. 

Додається, що компанія «ТАС Агро» продовжує реалізовувати план оновлення технічного парку згідно оновленої стратегії компанії на 2024-2026 роки. Стратегія передбачає зміну технології обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та ЗЗР. В основі нової технології лежить концепт збереження основного активу – ґрунту, покращення його структурних якостей, збільшення накопичення вологи. 

Читайте також: Культиватори від BEDNAR якісно виконують кілька операцій за один прохід