Техніка

Система управління висотою штанги AutoBoom XRT виявляє зміни рельєфу місцевості

Система управління висотою штанги AutoBoom XRT виявляє зміни рельєфу місцевості

Компанія Case IH додає обприскувач серії Patriot 50 до своєї лінійки самохідного обладнання для внесення засобів захисту рослин. Три нові моделі будуть представлені на ринку з повністю оновленим дизайном, що забезпечує підвищену ефективність, комфорт оператора та впровадження технології AFS Connect.

Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії.

До основних інновацій обприскувачів серії Patriot® 50 відносяться:

Оптимізована точність: включає можливість додавання системи AIM Command FLEX II, що пропонує шість режимів роботи для забезпечення вищої точності та контролю норм внесення хімікатів, тиску та розміру крапель, а також індивідуальне управління ввімкненням/вимкненням форсунок для підвищення точності.

Підвищений рівень комфорту кабіни та легкість користування: новий Patriot має тихішу кабіну, в порівнянні з попередніми моделями, з комфортним салоном і великою площею оскління для забезпечення максимальної та необмеженої видимості. Сумісність з опціональною системою AutoTurn, два налаштовувані дисплеї, AFS Pro 1200 і Viper 4+, гарантують оператору оптимальний контроль над машиною і внесенням продукту, а також можливість бачити те, що він хоче, і коли хоче.

Стабільні штанги для точного обприскування: Вбудована система автоматичного управління висотою штанги AutoBoom® XRT виявляє і враховує зміни рельєфу місцевості, забезпечуючи точність і ефективність покриття, а нова конструкція центральної секції зводить до мінімуму відхилення штанги в складних польових умовах – навіть при використанні довшої штанги.

Новий обприскувач Patriot буде доступний у всьому регіоні Близького Сходу та Африки, Південній Африці, Казахстані та Україні.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Case IH презентував новий обприскувач серії Patriot.