Техніка

Система SmartConnect дозволяє керувати даними з будь-яким пристроєм і сигналом

Компанія KRONE, щоб максимально підвищити ефективність роботи своїх клієнтів, розробила систему телематики SmartConnect. Рішення дозволяє підвищити точність операцій з кормозаготівлі й покращити їх організацію. Крім того, виробник подбав про те, щоб систему було зручно використовувати за будь-яких умов і з будь-ким оснащенням.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Система KRONE SmartConnect забезпечує технічну основу керування даними з машин, зокрема, передання інформації на KRONE Smart Telematics.

За допомогою встановленої багатомережної SIM-карти SmartConnect завжди вибирає стільникову мережу, що надає найкращий сигнал. Якщо покриття мережі немає, дані зберігаються в блоці SmartConnect. Це покращує передачу інформації й запобігає можливій втраті даних.

Налаштування телеметричного блока KRONE SmartConnect виконуються комфортно за допомогою будь-якого кінцевого пристрою, наприклад, за допомогою ПК, смартфона або планшета. Для цього кінцевий пристрій з’єднується за допомогою бездротової мережі Wi-Fi та блока KRONE SmartConnect.

Оскільки KRONE Smart Telematics базується на веббраузері, система працює на багатьох пристроях, наприклад: на ПК, смартфонах чи планшетах. Вона підтримується як Android, так і Apple IOS. Також KRONE Smart Telematics можна зручно використовувати як в офісі на великому екрані, так і в полі на смартфоні. До того ж в особистому обліковому записі можна створити розширений доступ для інших працівників.

Раніше ми повідомляли, KRONE впроваджує в Україні систему віддаленого контролю для своїх машин.