Техніка

KRONE впроваджує в Україні систему віддаленого контролю для своїх машин

Правильна робота прес-підбирачів суттєво впливає на економічну ефективність агрокомпанії, оскільки ці машини потрібні не лише для збирання сіна та соломи, а й органічних решток сільгоспкультур, що використовують для генераторів зерносушарок. Тому провідні світові виробники кормозаготівельної техніки сьогодні прагнуть не просто забезпечити фермерів якісними машинами, але й допомогти оптимізувати їх експлуатацію.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Яскравим прикладом такого підходу є німецька компанія KRONE. Разом зі своєю технікою виробник сьогодні пропонує відповідний телематичний супровід KRONE Digital.

«Як це працює? Спрощено кажучи, власник машини чи його представник може віддалено контролювати роботу кормозаготівельних комбайнів та прес-підбирачів KRONE в режимі реального часу. Фактично – з будь-якого куточка світу. Ви контролюєте продуктивність роботи, швидкість руху, розмір і вагу тюків, вологість зібраної маси – все, від чого залежить ефективність робочого процесу. Так, маючи точні дані кількості тюків, ви можете миттєво збільшити чи зменшити логістичні ресурси, спрямовані на їх вивезення з поля», – пояснює генеральний директор офіційного дилера KRONE – компанії «Фармі Ленд» Олександр Вівдич.

Цьогоріч, попри всі негаразди, що відбуваються в Україні, команда «Фармі Ленд» реалізує тестове впровадження систем Smart telematics на машинах KRONE, що працюють на наших полях.

«Зокрема, ми хочемо показати, що виробництво кормів може бути ще ефективнішим і вигіднішим для фермера, і насамперед для власників техніки KRONE. Це чудові машини, й завдяки можливості віддаленого доступу до даних агровиробник отримає змогу оперативно ухвалювати потрібні рішення. Тобто позитивно впливати на результат», – стверджує Олександр Вівдич.

Нагадаємо, фронтальні косарки Krone тепер доступні з системою камер, сертифікованою DLG.