Техніка

Система ШІМ від AGRIFAC застосовується разом із камерами AiCPlus і WEEDIT

Система ШІМ від AGRIFAC застосовується разом із камерами AiCPlus і WEEDIT
Самохідні обприскувачі Agrifac Condor оснащено баками на 4, 5 і 8 тис. літрів

Системи обприскування від компанії AGRIFAC забезпечують внесення індивідуальної дози для кожної площі розміром 25 × 25 см. Це стало можливим завдяки технології широтно-імпульсної модуляції (ШІМ), що працює з частотою до 100 Гц.

Про це йдеться у статті журналу The Ukrainian Farmer.

Система ШІМ забезпечує однакову норму виливу під час проходження криволінійних ділянок по краях нерівних полів тощо. На внутрішньому й зовнішньому боці штанги на рослини потрапляє однакова кількість робочого розчину. Також система ШІМ застосовується для точкового обприскування разом із системами камер AiCPlus і WEEDIT.

Система AiCPlus працює за трьома алгоритмами й виявляє будь-які бур’яни на фоні ґрунту, широколисті бур’яни на фоні зернових культур (на початкових етапах вегетації, коли висота культурних рослин не перевищує 20 см), а також бур’яни в міжряддях, коли є можливість визначати положення рядків культурних рослин. Система розпізнає бур’ян і вмикає потрібну форсунку саме під час її проходження над небажаною рослиною.

Нагадаємо, з обприскувачем AGRIFAC Condor розмір краплі можна змінювати на ходу. Раніше повідомлялося, що система HTA дозволяє зменшувати норму виливу, підвищуючи якість обприскування.