Техніка

Сівалку СІЧ можна агрегатувати з трактором потужністю від 90 к. с.

Сівалка СІЧ заводу «Ремсинтез»

Завод «Ремсинтез» виготовляє кілька моделей сівалок прямого висіву із шириною захвату 3,6; 4,2 і 6 м. Ці агрегати поєднують високоякісні складники та сучасні конструкторські рішення, що суттєво знижує ризик виникнення несправностей під час сівби та підвищує якість висіву.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Редуктор нового зразка (2 × 15 передач) забезпечує точне встановлення норми висіву. Висівний апарат може працювати з різними типами котушок, що дозволяє сіяти дрібнонасінні культури. Для більшої зручності маркери можна замовити з підійманням від гідроциліндра. Диски сошників і турбодиски використовують від іспанського виробника Bellota. Сошникові диски обертаються на двох підшипниках, що також збільшує їх довговічність», – відзначають у статті.

Сівалка СІЧ може працювати на швидкості до 12 км/год. Залежно від умов продуктивність моделі із шириною захвату 3,6 м становить 3–4,1 га/год. Для цієї ж моделі місткість бункерів становить 680 і 320 л для насіння й добрив відповідно. Залежно від потреби тиск на сошник може змінюватися від 35 до 160 кг. Прорізальний турбодиск навантажується значно більше – від 200 до 300 кг. Мінімальна потужність трактора для агрегатування становить 90 к. с.

Раніше повідомлялося, як повинна працювати сівалка з механічним приводом.