Техніка

Сівалкам LEHNER не потрібне обслуговування

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія LEHNER впровадила нову концепцію виробництва сидеральних сівалок. По-перше, вони не потребують обслуговування, а по-друге, кожна її частина кріпиться за допомогою швидко знімних елементів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Тобто оператор просто в полі може її розібрати, зібрати або замінити деталь голіруч, без будь-якого інструменту. Це стосується дозатора, шлангів та інших елементів.

Слід також зазначити, що сівалку не потрібно змащувати і постійно перевіряти її стан. Усі вузли та деталі зроблені таким чином, щоб витримувати довготривалу роботу із різними типами насіння та добрив.

Наприклад, дозатор зроблено зі спеціальним захистом, а матеріал висівних котушок – надтвердий пластик, який складно пошкодити. За весь час випуску сівалок не було ще жодної претензії до якості дозуючого пристрою та висівних котушок. Металеві частини мають антикорозійне покриття, що захищає їх під час роботи з мінеральними добривами. Дозуючий пристрій має зручний байонетний замок, що дає змогу вручну міняти дозуючі валики з різними висівними котушками.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями