Техніка

LEHNER розробляє агроробот на сонячних батареях

Німецька компанія LEHNER працює над розробкою новинок. І в планах з 2023 року – запуск серійного виробництва та продажу нової лінійки техніки.

Про це зазначає прес-служба офіційного дилера LEHNER в Україні – HF Agro.

Олег Ганжа

«Українці – для нас не просто покупці, це наші ідейні натхненники. Від них надійшов запит на сівалки із шириною захвату 20, 30 та 40 м. Уявіть, LEHNER – єдина компанія, яка випускає шлангові висівні модулі із шириною захвату 12 м, а тепер з’явилася потреба в більш продуктивних апаратах. І ми це зробили – ми побили свій же рекорд! Наші фахівці розробили прототипи, і після тестової фази з наступного року запускатимемо серійне виробництво. До речі, ініціативу українців за такою продуктивною технікою вже підхопили й аграрії Прибалтики, Болгарії, Польщі. Тобто українці задають тренд», – розповідає регіональний менеджер компанії LEHNER у Східній Європі Олег Ганжа.

За його словами, на етапі випробувань знаходиться агроробот на сонячних батареях, здатний сіяти буряк, ріпак тощо, робити прополювання та вносити рідкі препарати, гербіциди, фунгіциди та інше – у рядки або конкретно під кожну рослину.

Ще одна розробка, яка надійде у продаж із січня 2023 року, – це висівні апарати AirDos.

«На їх створення нас також наштовхнули українські аграрії, яким апарати VENTO сподобалися, але в ідеалі хотілося більш бюджетну версію. Ми наполегливо працювали над цим, щоб з 2023 року запустити AirDos у продаж. Це висівний модуль із шириною розкидання до 4,5 м, 8 шлангами та одним вентилятором, особливо буде ефективний на невеликих полях і вузьких смугах», – додає Олег Ганжа.

Нагадаємо, сівалку LEHNER можна кріпити до будь-якого іншого знаряддя.